هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
موضوع: بدون موضوع / بدون موضوع

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، نیم فصل دوم لیگ برتر برای شاگردان منصوریان با دیدار برابر نفت تهران در ورزشگاه تختی آغاز خواهد شد.

 آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر با دیدار برابر نفت تهران

 

 

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، نیم فصل دوم لیگ برتر برای شاگردان منصوریان با دیدار برابر نفت تهران در ورزشگاه تختی آغاز خواهد شد.

آبی پوشان بعد از نمایش قابل قبول در آخرین دیدار نیم فصل اول برابر سپاهان، پس از چند روز استراحت تمرینات خود را از هفته گذشته آغاز کردند و این روند تمرینی با برنامه کادرفنی تا روز چهارشنبه، ادامه پیدا خواهد کرد. اتفاق خوب برای استقلال در این روزها اضافه شدن محسن کریمی و وریا غفوری به تمرینات گروهی آبی پوشان است که این بازیکنان می توانند استقلال را با تصمیم منصوریان در دیدار برابر نفت تهران همراهی کنند.

استقلال با عبور از هفته های ابتدایی نیم فصل اول، در بازی های پایانی نمایش خوبی داشت و حالا برای ارتقا جایگاه خود در جدول و جلب رضایت هواداران می خواهد روزهای خوب خود در هفته های پایانی نیم فصل اول را در نیم فصل دوم ادامه دهد و در این مسیر نفت تهران اولین حریف آبی ها خواهد بود. بازیکنان استقلال به خوبی می دانند که اولین دیدار برای آنها تا چه اندازه ای اهمیت دارد و به همین دلیل به بازی با نفت تهران نگاهی متفاوت خواهند داشت.

حضور و حمایت هواداران در دیدار اول نیم فصل در ورزشگاه تختی می تواند به نتیجه گیری آبی ها در اولین بازی دور برگشت کمک شایانی انجام دهد. استقلال در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم بیش از هر زمانی به حمایت هواداران خود نیاز دارد و هواداران می توانند با حضور در ورزشگاه مسیر سخت استقلال در نیم فصل دوم را آسان کنند.

دیدار استقلال و نفت تهران از ساعت 16:35 روز پنجشنبه در ورزشگاه تختی تهران برگزار می شود.

لینک ثابت نوشته شده توسط : fcesteghlal-tehran در چهارشنبه 22 دی 1395 20:06

نظرات کاربران

Penney
Penney - پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 ساعت 07:46
Excellent way of describing, and good article to get data concerning my presentation focus, which i am going to convey in college.

ارسال نظر جدید

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*: